Panemunės paplūdimys

„Naujoji Panemunė“ – prestižiniame Kauno Panemunės mikrorajone įsikūręs A++ klasės, keturių aukštų, daugiabutis gyvenamasis namas, puikus pasirinkimas vertinantiems ramybę miesto apsuptyje ir ieškantiems užtikrintos NT investicijos. Strategiškai patogioje Kampiškių g. 2D, gatvėje esantis daugiabutis yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu iki viešojo transporto stotelės vos 0.1 km. Puikiai išvystyta augančio mikrorajono infrastruktūra užtikrina ne tik greitą patekimą į kitus miesto mikrorajonus, bet ir patogų įvažiavimą į šalia namo esančią gyventojams skirtą automobilių stovėjimo aikštelę.

Gydymo įstaigos:

0,5 km. - Kauno miesto poliklinikos Panemunės poskyris;
1,3 km. - Panemunės šeimos sveikatos centras.


Vaikų darželiai:

1 km. - Lopšelis-darželis „Šnekutis“;
1,3 km. - Panemunės lopšelis-darželis;
1,3 km. - Sanatorinis lopšelis-darželis „Pušynėlis“;
1,7 km. - Sanatorinis lopšelis-darželis „Pienė“.


Mokymosi įstaigos:

1 km. - Kauno Panemunės pradinė mokykla;
1 km. - Kauno Šilo pradinė mokykla;
1,2 km. - KTU inžinerijos licėjus;
1,4 km. - Karalienės Mortos mokykla.

Parduotuvės:

0,4 km. – Maxima;
1,3 km. - Rimi.

Gyvūnams:

0,5 km. - Panemunės veterinarija;
0,5 km. - Šunų darželis.

 

Netoliese yra vaistinės, kavinės, degalinė, miestiečių pamėgtas Panemunės šilas, paplūdimys, nutiesti nauji dviračių takai. Šalia daugiabučio įkurta vaikų žaidimo aikštelė, žalia zona. Šis modernus daugiabučio projektas sukuria idealias sąlygas įsikurti jaunoms šeimoms, studentams ar senyvo amžiaus žmonėms vertinantiems prestižinę vietą, išskirtinę kokybę, jaukumą ir ramybę.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje