A++ KLASĖS ENERGINIS EFEKTYVUMO LYGIS

Aukštas A++ klasės pastato energetinio efektyvumo lygis, sukuria atsinaujinančios energijos oro - vandens šildymo sistemą, kas itin sutaupo suvartojamos energijos kiekį ir užtikrina būsto išlaikymo ekonominį naudingumą su minimaliomis šildymo išlaidomis, galimybė individualiai nustatyti bei reguliuoti norimą atskirų patalpų mikroklimatą.

IŠVYSTYTA INFRASTRUKTŪRA

Aplink vystomą projektą rasite viską, ko reikia patogiam gyvenimui. Netoliese yra poliklinikos, vaistinės, kavinės, degalinė, vaikų darželiai, mokyklos. Iki miesto centro vos 2 km. Patogiam susisiekimui čia rasite viešojo transporto stoteles, o automobilius galėsite saugiai laikyti automobilių stovėjimo aikštelėje.

SAUGI INVESTICIJA

Modernūs, ekonomiški butai su aplinkui esančia puikia infrastruktūra pritrauks daug susidomėjusių potencialių nuomininkų. Puikus susisiekimas su miesto centru užtikrins, kad ne nuomininkai rinksis jus, o jūs rinksitės nuomininkus. Didelė prognozuojama „Naujoji Panemunė“ butų paklausa suteiks norimą investicinę grąžą. Patrauklus UAB „NT Kryptis“ vystytojo „Naujoji Panemunė“ projektas yra sukurtas sėkmingoms jūsų investicijoms į ateitį.

JAUKUMAS

Mažaaukštė statyba ir limituotas butų kiekis sumažins gyventojų skaičių, triukšmą, garantuos laisvesnį automobilių parkavimą, bendrą ramybės pojūtį ir ramesnį miegą. Šalia tekantis Nemunas, Panemunės šilas, pušų paunksnės, nauji dviračių takai užtikrina aplinkos jaukumą ir yra tai, ko šiandieniniuose daugiabučių projektuose vis dažniau pasigendama.

LAISVALAIKIO ERDVĖS

Patogi lokacija puikiai atitinka aktyvaus miestiečio poreikius, o greta esantis Panemunės šilas, paplūdimys, dviračių takai bus puiki alternatyva pavargus nuo miesto šurmulio arba aktyviai praleisti laiką gamtos apsuptyje. Pramogos vaikams – mažieji gyventojai galės linksmai ir saugiai leisti laiką vaikų žaidimų aikštelėje.

GYVENKITE MIESTO RITMU

Jauskitės lyg gyventumėte už miesto ribų esančioje ramybės oazėje, tačiau tuo pačiu metu ranka pasiekite miesto centrą. Iš kurio greitai ir patogiai pasieksite kitas pagrindines miesto transporto arterijas. Nesvarbu ar keliaujate automobiliu, ar viešuoju transportu, ar dviračiu - greitai nuvykite į miesto centrą, netoliese esantį parką, kavinę arba kitą jūsų pamėgtą vietą.

PAMATAI, KONSTRUKTYVAS

Pamatų įrengimas: rostverkas, poliai.  
Konstruktyvas: išorinių, atraminių sienų, keraminiai blokai, vidinių pertvarų sienos gipskartonis.

FASADO SIENOS, COKOLIO ŠILTINIMAS

Sienos apšiltintos iš išorės sertifikuota šiltinimo sistema iš neoporo, apšiltintos pastato sienos, angokraščiai. Cokolio antžeminės dalies apdaila atspari mechaniniams pažeidimams.

STOGAS

Stogas apšiltintas, įrengta nauja stogo hidroizoliacinė danga. Stogas atitinka „A++“ energinės klasės reikalavimus.

GRINDYS

Visame buto plote įrengtas betoninis išlyginamasis pagrindas.

LANGAI IR DURYS

Dvikameriniai stiklo paketo plastikiniai langai, butuose ,,šarvo” durys.

VANDENTIEKIS

Name įrengti šalto ir karšto vandentiekio stovai. Vamzdžiai įrengti iki projektinių prietaisų pastatymo vietų, galuose sumontuotos aklės.

NUOTEKOS

Įrengiami buitinių nuotekų stovai. Nuotekų vamzdžiai privedami iki virtuvės, vonios kambario ir tualeto.

ŠILDYMAS, VĖDINIMAS

Aeroterminis šildymas oras-vanduo. Šildymo sistema – grindinis šildymas. Kiekvienam butui atskira apskaita.

ELEKTROS INSTALIACIJA

Įrengiama namo bendrojo naudojimo patalpų elektros apskaita. Parduodamų butų viduje įrengti elektros skydeliai su kirtikliais kiekvienam butui, apšvietimui bei rozetėmis. Numatytas įvadas kaitlentei.

LAIPTINĖ

Laiptinėse aliuminio durys su pritraukėjais. El. laiptinės apšvietimas.

GERBŪVIS

Vaikų žaidimų aikštelė, žalia veja.

PASTABA:

Jeigu šiame priede nenumatytos konkrečios medžiagos ar konkretus darbų atlikimo būdas, statytojas pasilieka sau teisę parinkti kitus sprendinius. Pasikeitus namo projektui, medžiagoms bei darbų atlikimo būdui sprendiniai keičiami pagal namo projektą. Nepaminėti aprašyme darbai ar įrengimai nėra įrengiami. Statytojas pasilieka teisę keisti ir konkrečias medžiagas, darbų atlikimo būdą kitomis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje